Drónok gyakorlati alkalmazása a precíziós gazdálkodásban - Haladó képzés - Quantum GIS gyakorlati képzés

A DE-MÉK Földhasznosítási, Műszaki és Precíziós Technológiai Intézete felnőttképzést szervez gyakorló gazdálkodóknak, mezőgazdaság iránt érdeklődőknek és egyetemi hallgatóknak.

A képzés célja a terület felvételezésre használt drónok üzemeltetésével és adatelemzésével kapcsolatos tudás elsajátítása.

Gyakorlati képzés helyszíne:

• Debreceni Egyetem Böszörményi úti Campus (4032 Debrecen, Böszörményi út 138.) E épület (megjegyzés: saját számítógép (laptop) felhasználásával)
Képzés időpontja: 2024.06.24.

Témakörök:

• Drón beállítások bemutatása, kalibrációk, RTK beállítások bemutatása – Dr. Illés Árpád (2 óra)
  • Vadkár felmérés – Dr. Ragán Péter (1 óra)
  • Differenciált kijuttatási terv készítés UAV felvétel alapján – Dr. Ragán Péter (1 óra)
  • Multispektrális talajfelszín vizsgálat – Dr. Ragán Péter (1 óra)
  • RGB – NGB felvétel felhasználásávával belvízkár lehatárolás – Dr. Ragán Péter (1 óra)

Részvételi díj: 30.000 Ft. + Áfa (27%) azaz bruttó 38.100 Ft.

Jelentkezési határidő: 2024.05.30.

A képzés csak megfelelő jelentkezői létszám esetén indul.

Kapcsolattartó: Dr. Illés Árpád – illes.arpad@agr.unideb.hu (+36 52 508 444 /88488)

A jelentkezés feltételei

A regisztráció megrendelésnek minősül. A képzésen a részvétel feltétele a képzési díj előzetes kiegyenlítése. A jelentkezés véglegesítése és elküldése utána Debreceni Egyetem lemondást nem fogad el, a képzési díjat nem utalja vissza. A képzési díjat a képzésről történő távolmaradás esetén is ki kell fizetni. A képzési díj teljes kiegyenlítése után a részvétel átruházható.

REGISZTRÁCIÓ

(A regisztrációhoz kattintson a linkre ↑)